2021 / 2022 УЧЕБНА ГОДИНА

ВАЖНО! НА ВНИМАНИЕТО НА ПЪТУВАЩИТЕ УЧЕНИЦИ 

ГРАФИК ЗА ПЪТУВАНЕ НА УЧИЛИЩНИ АВТОБУСИ, СЧИТАНО ОТ 16.09.2021 ГОДИНА Виж тук:

2020 / 2021 УЧЕБНА ГОДИНА

ГРАФИК ЗА ПЪТУВАНЕ НА УЧИЛИЩЕН АВТОБУС И УЧЕБНИ ЧАСОВЕ НА УЧЕНИЦИТЕ ОТ IV ДО XI КЛАС

НА СУ ”СВ.СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ” ВИДИН

ЗА 28.06.; 29.06.; И 30.06.2021г.

 Разписание на учебни часове от IV до XI клас.

 

V-VII клас

IV, VIII-XI клас

1 час- 07:50-08:20ч.

2 час- 08:25-08:55ч.

3 час- 09:10-09:40ч.

4 час- 09:45-10:15ч.

5 час- 10:20-10:50ч.

6 час- 10:55-11:25ч.

7 час- 11:30-12:00ч.

1 час- 08:25-08:55ч.

2 час- 09:10-09:40ч.

3 час- 09:45-10:15ч.

4 час- 10:20-10:50ч.

5 час- 10:55-11:25ч.

6 час- 11:30-12:00ч.

7 час- 12:05-12:35ч.

8 час- 12:40-13:10ч.

График за пътуване на училищен автобус „ИСУЗУ” за дните 28, 29 и 30.06.2021г.                      

 Сутрин:

06:50ч.- Буковец

07:25ч.- Селище

07:30ч.- Нов път           

07:40ч.- Градска линия

На обяд:

13:15ч.- Градска линия

13:40ч.-Селище, Нов път, Буковец

 

Настоящата заповед да се доведе до знанието на класните ръководители, шофьора на автобуса и учителите на ГЦОУД за сведение и изпълнение.

 

ГРАФИК

НА СУ ”СВ.СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ” ВИДИН

ЗА ПЪТУВАНЕ НА УЧИЛИЩНИТЕ АВТОБУСИ НА 27.05.2021 г. и 28.05.2021г.

/дните, в които се провежда НВО в 4 клас/.

1.Учениците от IV клас се извозват сутринта с училищните автобуси за участие в НВО по утвърдено разписание.

За начало на учебния ден учениците се извозват с училищните автобуси по следния график:

„ИСУЗУ”                                                                 „ОТОЙОЛ”

11:35ч. – училище – 12:00ч. – Буковец                   11:20ч. – училище – 11:30ч. – Нов път

12:00ч. – Буковец – 12:30ч. – училище                    11:40ч. – селище – 11:50ч. – училище

                                                                                        11:50ч. –гр. линия – 12:20ч. – училище

След приключване на учебния ден учениците се прибират от родители или се извозват с училищните автобуси  по следния график:

„ИСУЗУ”                                                     „ОТОЙОЛ”

17:20 – Селище,  Нов път                           17:20ч – градска линия

17:50ч – Буковец                                          17:50ч – Новоселци, Слана бара, Буковец

„Климент Охридски” – 17:25ч.

2.На 19.05.; 21.05.; 25.05.; 27.05. и 28.05. 2021г охраната да отвори училището в 8:00 часа.

ГРАФИК

 ЗА ПЪТУВАНЕ НА УЧИЛИЩНИТЕ АВТОБУСИ

НА СУ ”СВ.СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ” ВИДИН

ЗА 29.04.; 05.05.; 07.05.; 10.05. 18.05 ; 20.05.2021г, 15.06.2021 и 17.06.2021г.

 ИСУЗУ”                                       „ОТОЙОЛ”

13:30ч – Селище,  Нов път              13:30ч – градска линия,

14:00ч – Буковец                            14:00ч – Новоселци, Слана бара, Буковец

                                                       „Климент Охридски” – 13:35ч.

На 11.05.2021г. e празникът на училището – учебни занятия няма да се провеждат. Празникът ще се отбележи от 10,00 часа в двора на училището при строго спазване на противоепидемичните мерки.

Учениците на дата 11.05.2021г. ще бъдат извозени по следния график:

„ИСУЗУ”                                                 „ОТОЙОЛ”

 08:00ч – Буковец                                     08:00ч – Буковец

08:35ч – Нов път                                       08:25ч – градска линия

08:40ч – Селище,                                    

Връщането на учениците ще се осъществи веднага след тържеството.

 

Маршрутното разписание, считано от 12.04.2021г. на училищните автобуси марка
„Отойол” с рег. № СА1642НТ, 27+1 места и „Исузу” с рег. № СА2651НА, 32+1 места.
Автобус „Исузу” да домува в Буковец.

СУТРИН
ТРЪГВА – ЧАС          СПИРКИ ПО МАРШРУТА             ПРИСТИГА –
ЧАС
6:20                         Паркинг – Буковец                          6:50
                                Слана бара                                     7:00
                                Новоселци                                      7:10
                                СУ „Св. св. Кирил и Методий”          7:20
                                Нов път Селище                              7:30
                                СУ „Св. св. Кирил и Методий”          7:40

                                 Градска линия                                8:15

СЛЕДОБЕД
ТРЪГВА – ЧАС            СПИРКИ ПО МАРШРУТА              ПРИСТИГА –
ЧАС
16:00                         Градска линия                                16:30
16:00   СУ „Св. св. Кирил и Методий” – Нов път, Селище   16:15
                             СУ „Св. св. Кирил и Методий”               16:30
16:30                   Буковец, Новоселци, Слана бара           16:55
                                  Паркинг                                          17:25

 

Важно: На 02.03.2021г. учебните занятия да приключат след последния час по утвърдената програма.В този ден няма да има обедно хранене и занятия в групи ЦОУД. Учениците се прибират от родители или се извозват с училищните автобуси по следния график:

,,ИСУЗУ“                                                           ,,ОТОЙЛ“

13.30-Селище, Нов път                                     13.30-Градска линия

14.00-Буковец                                                  14.00-Новоселци,Слана Бара,Буковец

Маршрутното разписание, считано от16.02.2021г. на училищните автобуси марка „Отойол” с рег. № СА1642НТ, 27+1 места и „Исузу” с рег. № СА2651НА, 32+1 места. Автобус „Исузу” да домува в Буковец.

СУТРИН

ТРЪГВА – ЧАС СПИРКИ ПО МАРШРУТА ПРИСТИГА -ЧАС
6:20 Паркинг – Буковец 6:50
  Слана бара 7:00
  Новоселци 7:10
  СУ „Св. св. Кирил и Методий” 7:20
  Нов път Селище 7:30
  СУ „Св. св. Кирил и Методий” 7:40
7:40 Градска линия 8:15

СЛЕДОБЕД

ТРЪГВА – ЧАС СПИРКИ ПО МАРШРУТА ПРИСТИГА – ЧАС
16:00 Градска линия 16:30
16:00 СУ „Св. св. Кирил и Методий” – Нов път, Селище 16:15
  СУ „Св. св. Кирил и Методий” 16:30
16:30 Буковец, Новоселци, Слана бара 16:55
  Паркинг 17:25

Маршрутно разписание на автобус, марка „Отойл“ с рег. № СА1642НТ за времето, считано от :16.11.2020г. до 20.11.2020г.

СУТРИН:

Тръгва-час Спирки по маршрута Пристига-час
6:20 Паркинг-Буковец 6:50
  Слана бара 7:00
  Новоселци 7:10
  СУ „Св. св. Кирил и Методий” 7:20
  Нов път – Селище 7:30
  СУ „Св. св. Кирил и Методий” 7:40
7:40 Градска линия 8:15

СЛЕД ОБЕД:

Тръгва-час Спирки по маршрута Пристига-час
15:30 Градска линия 16:00
16:00 СУ „Св. св. Кирил и Методий”-Нов път-Селище 16:15
  СУ „Св. св. Кирил и Методий” 16:30
  Буковец-Новоселци-Слана бара 16:55
  Паркинг 17:20

На 23.Х.2020г. (петък) училищните автобуси на СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – Видин ще пътуват на обяд по следния график:

Маршрутно разписание на училищен автобус, марка „ОТОЙОЛ”

Час на тръгване Направления
12:50 квартал „Работническо селище“ и квартал „Нов път“
13:20 с. Буковец

Маршрутно разписание на училищен автобус, марка „ИСУЗУ”

Час на тръгване Направления
12:50 градска линия
13:20 с. Буковец

Публикувано на 14.09.2020 год.

ГРАФИК ЗА ПЪТУВАНЕ НА УЧИЛИЩНИТЕ АВТОБУСИ

НА СУ ”СВ.СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ” ВИДИН

от 16. септември 2020 година за учебната 2020/2021 година

Маршрутно разписание на училищeн автобус, марка „ОТОЙОЛ”, с рег. № СА1642НТ, 27+1 бр. места

СУТРИН:

тръгва – час Спирки по маршрута Пристига – час
6:20 Паркинг – Буковец 6:50
   Слана Бара 7:00
   Новоселци 7.10
  СУ „Св. св. Кирил и Методий‘ 7:20
  Нов път- Селище 7:30
  СУ „Св. св. Кирил и Методий‘ 7:40

СЛЕД ОБЕД:

Тръгва – час Спирки по маршрута Пристига – час
16:00 СУ „Св. св. Кирил и Методий“-Нов Път – Селище 16:15
  СУ „Св. св. Кирил и Методий“ 16;30
  Буковец 16;55
  Паркинг 17;20

                       Маршрутно разписание на училищeн автобус, марка „ИСУЗУ”, с рег. № СА2651НА, 32+1 бр. места

СУТРИН:

тръгва – час Спирки по маршрута Пристига – час
  Буковец 6:50
  ПГ „Асен Златаров“ 7:05
  СУ „Св. св. Кирил и Методий‘ 7:10
  ОУ „Климент Охридски“ 7:15
  СУ „Цар Симеон Велики“ 7:17
  Блок Лотос кв. „Калето“ 7:19
  ПМГ 7:20
  Баба Вида 7:21
  Дневен център 7:23
  Ученическо общежитие 7:27
  Панония 7:30
  ДИП 7:32
  Куклите 7:35
  Кокиче 7:38
  СУ „Св. св. Кирил и Методий‘ 7:48

СЛЕД ОБЕД:

Тръгва – час Спирки по маршрута Пристига – час
16:00 СУ „Св. св. Кирил и Методий“  
  ОУ „Климент Охридски“ 16:03
  Кокиче 16:05
  Куклите 16:08
  ДИП 16:10
  Панония 16:12
  Ученическо общежитие 16:16
  Дневен център 16.19
  Баба Вида 16.21
  ПМГ 16.23
  Блок Лотос кв. „Калето“ 16.25
  СУ „Св. св. Кирил и Методий“ 16.30
  Буковец 16.55

Маршрутно разписание на училищните автобуси за  2020/2021 учебна година.

Дежурни учители, пътуващи с учениците за учебната 2020/2021 година – Виж тук …