Ние в Средно училище „Свети свети Кирил и Методий“ – град Видин спортуваме, а Вие?
#BGBeActive #ESSD2019 За втора година СУ „Св. св. Кирил и Методий“ се включва в „Европейския ден на спорта в училище“ чрез спортния празник „Храни се здравословно, спортувай редовно“.
Днес родители, учители и ученици се включиха и отново доказахме, че освен да танцуваме, пеем и рисуваме, и спортуваме.
Неучебен ден. Спортен празник, започнал в 8,15 и завършил в 14,00. Тържествено откриване, официални гости, изложба на тема „Екология“, работилница по здравословно хранене, Аранжиран кът с хранителна пирамида и място без отпадъци, тоалети от рециклирани материали, много игри, с акцент здравословно хранене и разделно събиране на отпадъци. Накрая хора в Градската градина за раздвижване на гражданите на град Видин. Всичко това в СУ „Свети свети Кирил и Методий“-Видин. Благодаря на колеги, ученици, родители за тяхното активно участие и помощ
Снимки и видео от деня можете да видите на нашата Фейсбук страница.
Подготовка – Виж тук…
Как протече деня – Виж албуми 1 2 3 4 5 6 7
Другите за нас – Радио Видин, Вестник Ние и Телевизия Видин






















