Ние в  Средно училище „Свети свети Кирил и Методий“ град Видин спортуваме, а Вие?

  #BGBeActive #ESSD2019   За втора година СУ „Св. св. Кирил и Методий“ се включва в „Европейския ден на спорта в училище“ чрез спортния празник „Храни се здравословно, спортувай редовно“.

Днес родители, учители и ученици се включиха и отново  доказахме, че освен да танцуваме, пеем и рисуваме, и спортуваме.

Неучебен ден. Спортен празник, започнал в 8,15 и завършил в 14,00. Тържествено откриване, официални гости, изложба на тема „Екология“, работилница по здравословно хранене, Аранжиран кът с хранителна пирамида и място без отпадъци, тоалети от рециклирани материали, много игри, с акцент здравословно хранене и разделно събиране на отпадъци. Накрая хора в Градската градина за раздвижване на гражданите на град Видин. Всичко това в СУ „Свети свети Кирил и Методий“-Видин. Благодаря на колеги, ученици, родители за тяхното активно участие и помощ

Снимки и видео от деня можете да видите на нашата Фейсбук страница.

Подготовка – Виж тук…

Как протече деня – Виж   албуми     1      2       3       4      5      6     7

Другите за нас – Радио Видин, Вестник Ние и Телевизия Видин