На 23.Х.2020г. (петък) училищните автобуси на СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – Видин ще пътуват на обяд по следния график:

Маршрутно разписание на училищен автобус, марка „ОТОЙОЛ”

Час на тръгване Направления
12:50 квартал „Работническо селище“ и квартал „Нов път“
13:20 с. Буковец

Маршрутно разписание на училищен автобус, марка „ИСУЗУ”

Час на тръгване Направления
12:50 градска линия
13:20 с. Буковец

Публикувано на 14.09.2020 год.

ГРАФИК ЗА ПЪТУВАНЕ НА УЧИЛИЩНИТЕ АВТОБУСИ

НА СУ ”СВ.СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ” ВИДИН

от 16. септември 2020 година за учебната 2020/2021 година

Маршрутно разписание на училищeн автобус, марка „ОТОЙОЛ”, с рег. № СА1642НТ, 27+1 бр. места

СУТРИН:

тръгва – час Спирки по маршрута Пристига – час
6:20 Паркинг – Буковец 6:50
 Слана Бара 7:00
 Новоселци 7.10
СУ „Св. св. Кирил и Методий‘ 7:20
Нов път- Селище 7:30
СУ „Св. св. Кирил и Методий‘ 7:40

СЛЕД ОБЕД:

Тръгва – час Спирки по маршрута Пристига – час
16:00 СУ „Св. св. Кирил и Методий“-Нов Път – Селище 16:15
СУ „Св. св. Кирил и Методий“ 16;30
Буковец 16;55
Паркинг 17;20

                       Маршрутно разписание на училищeн автобус, марка „ИСУЗУ”, с рег. № СА2651НА, 32+1 бр. места

СУТРИН:

тръгва – час Спирки по маршрута Пристига – час
Буковец 6:50
ПГ „Асен Златаров“ 7:05
СУ „Св. св. Кирил и Методий‘ 7:10
ОУ „Климент Охридски“ 7:15
СУ „Цар Симеон Велики“ 7:17
Блок Лотос кв. „Калето“ 7:19
ПМГ 7:20
Баба Вида 7:21
Дневен център 7:23
Ученическо общежитие 7:27
Панония 7:30
ДИП 7:32
Куклите 7:35
Кокиче 7:38
СУ „Св. св. Кирил и Методий‘ 7:48

СЛЕД ОБЕД:

Тръгва – час Спирки по маршрута Пристига – час
16:00 СУ „Св. св. Кирил и Методий“
ОУ „Климент Охридски“ 16:03
Кокиче 16:05
Куклите 16:08
ДИП 16:10
Панония 16:12
Ученическо общежитие 16:16
Дневен център 16.19
Баба Вида 16.21
ПМГ 16.23
Блок Лотос кв. „Калето“ 16.25
СУ „Св. св. Кирил и Методий“ 16.30
Буковец 16.55

Маршрутно разписание на училищните автобуси за  2020/2021 учебна година.

Дежурни учители, пътуващи с учениците за учебната 2020/2021 година – Виж тук …